Series
Ratings
150
Oh My VenusRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
Goddess of MarriageRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5