Movies
Ratings
447
13 Going on 30Rated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5