Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0