Titles you rated
 A Hard DayRated ★ 5.0 A Hard DayRated ★ 5.0
 SearchingRated ★ 4.0 SearchingRated ★ 4.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
 TunnelRated ★ 4.0 TunnelRated ★ 4.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
 DeadpoolRated ★ 4.5 DeadpoolRated ★ 4.5
 Extreme JobRated ★ 5.0 Extreme JobRated ★ 5.0
 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
 La La LandRated ★ 4.0 La La LandRated ★ 4.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
 Captain MarvelRated ★ 4.5 Captain MarvelRated ★ 4.5
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
 The Spy Gone NorthRated ★ 3.5 The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 Avengers: EndgameRated ★ 5.0 Avengers: EndgameRated ★ 5.0
 My Name Is KhanRated ★ 4.0 My Name Is KhanRated ★ 4.0
 AvatarRated ★ 4.0 AvatarRated ★ 4.0