Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.5