Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 4.5
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.5
Love with a CaseRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5