Movies
Ratings
512
La La LandRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
1492: Conquest of ParadiseRated ★ 2.5
El CidRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Even the RainRated ★ 4.5
ThesisRated ★ 3.5
Lovers of the Arctic CircleRated ★ 4.5
The Red SquirrelRated ★ 4.0
CowsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Talk to HerRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5