Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.0
Love on DeliveryRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0- Lebanon EmotionRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0