Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0