Titles you rated
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 2.0
Like for LikesRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0