Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Saw VIRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
NeighborsRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 2.5
Ip Man 3Rated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 3.0