Titles you rated
In TimeRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0