Titles you rated
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 2.0