Titles you rated
The HostRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0