Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 4.0