Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Afternoon ClassRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 2.0
PsychokinesisRated ★ 1.5
American GangsterRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 1.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 2.5- 다찌마와 LeeRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.0
Oh! My GranRated ★ 1.0