Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Paper ManRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Tinker BellRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
He's on DutyRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0