Movies
Ratings
100
MaleficentRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
AmélieRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5