Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Eagle EyeRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5