Titles you rated
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0