Series
Ratings
75
Sh**ting StarsRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 4.5
MaestraRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 3.5
The Heavenly IdolRated ★ 2.5
Gaus ElectronicsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0