Titles you rated
The WaveRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The AbyssRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
PattonRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The BoatRated ★ 4.0
Return to OzRated ★ 5.0
Lord of the FliesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 2.0