Titles you rated
The Nut JobRated ★ 3.0
The WolfmanRated ★ 2.5
Harsh TimesRated ★ 2.5
ContrabandRated ★ 3.0
CenturionRated ★ 2.0
Vanishing on 7th StreetRated ★ 3.0
9th CompanyRated ★ 3.5
Mulan: Rise of a WarriorRated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 3.5
GothikaRated ★ 3.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 4.0
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 2.0
Pitch BlackRated ★ 4.0
Edge of DarknessRated ★ 2.5
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0
MurdererRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 2.5
Three KingsRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 4.0
After.LifeRated ★ 4.0