Series
Ratings
127
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5