Titles you rated
TriggerRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 1.5
CrushRated ★ 1.0
MovingRated ★ 2.0
GodlessRated ★ 2.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 1.5
The MandalorianRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 2.0