Movies
Ratings
248
My Brilliant LifeRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 4.0