Titles you rated
Ruby RingRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Attic CatRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Hur JunRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5