Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5