Titles you rated
FlightplanRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
MalenaRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 1.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 4.0
BlendedRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 2.5
TwisterRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5