Movies
Ratings
1320
No ParkingRated ★ 1.5
QueerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- Midnight SunRated ★ 2.5
Last VegasRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 2.0
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 2.5
TerrifierRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The Final GirlsRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 3.5