Series
Ratings
139
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
GoedamRated ★ 1.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
ConnectRated ★ 1.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
HappinessRated ★ 2.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0