Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 2.0- The CureRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0