Series
Ratings
30
HawkeyeRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5