Series
Ratings
434
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.0
Guilty CrownRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Little Witch AcademiaRated ★ 1.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 4.0
Yuki Yuna is a Hero Season 1Rated ★ 1.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 1.0
House of CardsRated ★ 2.0
Magical Circle GuruguruRated ★ 5.0- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.5
High School DxD HeroRated ★ 1.0