Titles you rated
StreamingRated ★ 1.5
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5- CassiopeiaRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.5
RipplesRated ★ 4.0
BakumanRated ★ 2.5
The Sea of Itami JunRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
The Killer_ A Girl Who Deserves To DieRated ★ 0.5
Believer 2Rated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5