Movies
Ratings
51
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0