Series
Ratings
231
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.0
BodkinRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
American NightmareRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Shameless Season 11Rated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0