Series
Ratings
367
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5