Titles you rated
SpeedRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0