Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0