Movies
Ratings
386
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5