Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5