Movies
Ratings
502
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 1.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 1.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
LavaRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5