Movies
Ratings
83
Cold EyesRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
King KongRated ★ 1.5
District B13Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0