Movies
Ratings
244
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
AmourRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5