Titles you rated
TakenRated ★ 3.0- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 2.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 0.5
Merry Go RoundRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 1.0
MamaRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
SnowmanRated ★ 2.5- SoulmateRated ★ 5.0
SoulRated ★ 1.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0