Titles you rated
The Family ManRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0