Movies
Ratings
213
Running TurtleRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
22 BulletsRated ★ 2.5
Eastern PromisesRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
FilthRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5