Movies
Ratings
182
Freaky FridayRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Never Ending StoryRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0