Titles you rated
Birth SecretRated ★ 4.0- DreamRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 4.0
- Coffee HouseRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 3.0
MagicRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 5.0